מאירהוף – כיכר ללא הפסקה

מרעננים ומחדשים את הכיכר השוקקת של קריית אליעזר

סיפור זה קשור ל:

תגיות

שתפו את הסיפור:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Home » התחדשות עירונית » מאירהוף – כיכר ללא הפסקה

מאירהוף – כיכר ללא הפסקה

כל אדריכל שמתכנן כיכר היה רוצה שתהיה מאירהופית – שוקקת חיים כל היום, מלאת חנויות שמציעות את כל סוגי המרכולת, אנשים נכנסים ויוצאים, מנהלים משא ומתן, מתמקחים, קונים, יושבים מול אחד בתי הקפה, מכנסים פרלמנטים, מנהלים את המדינה ואת העולם, סבתות באות עם הנכדים. משפחות שלמות מבלות שם אחרי הצהריים. כיכר הכי כיכר שיש. 

Nadel Roizin Architects

כיכר מאירהוף התפתחה עם השנים בצורה אורגנית כמעט באין מפריע, ומרוב שימוש מבורך גם בלתה והתיישנה, והגיע הזמן לחדש אותה. בעיריית חיפה רוצים שהיא תישאר מלאת חיים כמו שהיא, אבל נוחה יותר לכולם – לסוחרים ולקונים, לתושבים הפוקדים אותה, לילדים, לאורחים מזדמנים. בהקשר זה, ובמקביל לקידום התכנית להתחדשות עירונית של קריית אליעזר, יזם צוות חיפה 2030 פרויקט לחידוש ולעדכון הכיכר, שהוא חלק ממיזם התחדשות מרכזים מסחריים שכונתיים. במסגרת הפרויקט יוחלפו המשטחים והארגזים המאולתרים שעליהם מציגים את הסחורה היום באלמנטים ייעודיים, יסומנו שטחי הרשאה שבהם ניתן להציג סחורה ותהיה הפרדה ביניהם, ישופצו המעברים (פסאז'ים) ומעליהם יותקנו הצללות, יוצבו שירותים ציבוריים אוטומטיים, ישודרג ריהוט הרחוב (ספסלים, שמשיות, מצללות) ויוקם מתחם פעילות לילדים

Nadel Roizin Architects

עוד סיפורים

קבלו את המגזין חיפה 2030 לתיבת הדואר שלכם עכשיו

לאן חיפה הולכת בעשור הזה? רוצים לדעת באמת? מוזמנים להכניס את האימייל שלכם, לקבל את המגזין של חיפה 2030 ולקרוא על החזון, על תכניות העבודה שבקנה ועל עבודות ההתחדשות שממש עכשיו כבר בעיצומן.

כל הזכויות שמורות לעיריית חיפה 2021 - 2022

דילוג לתוכן